Data en workflow in topconditie

Zo blij als jij wordt van IT die gewoon werkt, zo blij zijn wij als we jou daarbij kunnen helpen. Wij zien IT-oplossingen namelijk niet als doel op zich. Net als jij gaan wij voor het allerhoogste doel: tevreden klanten die tegen hun vrienden zeggen ‘daar moet je zijn, die begrijpen je’.

Onze technische kennis combineren we met jarenlange ervaring in diverse markten. Zo zijn we gespecialiseerd in geautomatiseerde werkomgevingen voor overheid, onderwijs, gemeente, zakelijke dienstverlening en industrie. We bieden het complete pakket aan informatie- en communicatietechnologie, van advies tot en met uitvoering.

Als IT-specialist combineren wij kennis over de nieuwste, bewezen informatie- en communicatietechnologie met het plezier om mensen écht vooruit te helpen. Laagdrempelig contact is voor ons dus heel belangrijk. Dat was zo toen we in 2003 begonnen als tweemansbedrijf. En daar houden we aan vast nu we zijn uitgegroeid tot full-service IT-partner voor een groot aantal fitte klanten in heel Nederland. Dus, of het nou gaat om 20 of 300 werkplekken, als IT-specialisten spreken wij jouw taal. Zo houden we niet alleen data en workflow in topconditie, maar ook de relatie met onze klanten.

Uw personal IT-coaches
en krachtpatsers

media

Andy Wassink

Support engineer en second line escalation management


a.wassink@micral.nl
088 - 501 9300

media

Lars Bergman

Support engineer


l.bergman@micral.nl
088 - 501 9300

media

Ronald van den Houte

Servicedeskmanager, controller en sales


r.vandenhoute@micral.nl
088 - 501 9300

media

Wilfred Oonk

Technical engineer


w.oonk@micral.nl
088 - 501 9300

media

Mart van Dijk

Sales


m.vandijk@micral.nl
088 - 501 9300

media

Sander Revenboer

Eigenaar en IT consultant


s.revenboer@micral.nl
088 - 501 9300

media

Henry Verdriet

Eigenaar en Sales


h.verdriet@micral.nl
088 - 501 9300

media

George Boti

Support engineer


g.boti@micral.nl
088 - 501 9300

media

Jesse Lagendijk

Support engineer


j.lagendijk@micral.nl
088 - 501 9300

media

Ron Scharenborg

Technical consultant/engineer


r.scharenborg@micral.nl
088 - 501 9300

media

Remco Brinkman

Technical consultant/engineer


r.brinkman@micral.nl
088 - 501 9300